Pobiegnij, żeby Mateusz mógł chodzić !

Zapraszamy na bieg charytatywny, z którego dochód w całości będzie przekazany na rehabilitację i zakup protezy dla Mateusza Holewy, który stracił nogę w wypadku komunikacyjnym. Więcej o Mateuszu znajdziesz tutaj (klik)

Organizatorami biegu jest Stowarzyszenie „SUMINA” na Rzecz Odnowy i Rozwoju Górnego Śląska oraz OSiR Skałka Świetochłowice.

Bieg odbędzie się 30 listopada 2019 o godz. 10:00miejsce: Świetochłowice OSiR “Skałka” – Aleja Parkowa 15 (okolica eko-basenu).

biuro rejestracji otwarte od 8.30 – 9.45
wspólna rozgrzewka – 9.45

Aby wziąć udział w biegu i wesprzeć Mateusza dokonaj opłaty “startowej” min. 50 zł na podany niżej numer konta koniecznie z dopiskiem POMOC DLA MATEUSZA – BIEG (całość przeznaczona będzie dla Mateusza), a następnie wyślij do nas na biuro@sumina.pl maila z potwierdzeniem przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty, dostaniesz od nas mailem potwierdzenie rejestracji.

Wszystkie pozostałe informacje znajdują się w regulaminie (do pobrania poniżej)

Regulamin biegu -> Pobierz

Rachunek bankowy do wpłat: BNP Paribas 40 2030 0045 1110 0000 0218 9160 koniecznie z dopiskiem POMOC DLA MATEUSZA – BIEG

Jeśli nie możesz być z nami zapraszamy do uczestnictwa wirtualnego, prześlij swoje dane adresowe oraz potwierdzenie wpłaty cegiełki na Mateusza (w tytule maila Mateusz – bieg wirtualny), a dostaniesz medal oraz podziękowanie od Mateusza.

Już dziś zapisz się i biegnij z nami dla Mateusza !

Opublikuj Post w social media:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz najnowsze aktualności

Partnerzy

Scroll Up
Zmień wielkość
Wysoki kontrast