Pobiegnij, żeby Mateusz mógł chodzić !

Zapraszamy na bieg charytatywny, z którego dochód w całości będzie przekazany na rehabilitację i zakup protezy dla Mateusza Holewy, który stracił nogę w wypadku komunikacyjnym. Więcej o Mateuszu znajdziesz tutaj (klik)

Organizatorami biegu jest Stowarzyszenie „SUMINA” na Rzecz Odnowy i Rozwoju Górnego Śląska oraz OSiR Skałka Świetochłowice.

Bieg odbędzie się 30 listopada 2019 o godz. 10:00miejsce: Świetochłowice OSiR „Skałka” – Aleja Parkowa 15 (okolica eko-basenu).

biuro rejestracji otwarte od 8.30 – 9.45
wspólna rozgrzewka – 9.45

Aby wziąć udział w biegu i wesprzeć Mateusza dokonaj opłaty „startowej” min. 50 zł na podany niżej numer konta koniecznie z dopiskiem POMOC DLA MATEUSZA – BIEG (całość przeznaczona będzie dla Mateusza), a następnie wyślij do nas na biuro@sumina.pl maila z potwierdzeniem przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty, dostaniesz od nas mailem potwierdzenie rejestracji.

Wszystkie pozostałe informacje znajdują się w regulaminie (do pobrania poniżej)

Regulamin biegu -> Pobierz

Rachunek bankowy do wpłat: BNP Paribas 40 2030 0045 1110 0000 0218 9160 koniecznie z dopiskiem POMOC DLA MATEUSZA – BIEG

Jeśli nie możesz być z nami zapraszamy do uczestnictwa wirtualnego, prześlij swoje dane adresowe oraz potwierdzenie wpłaty cegiełki na Mateusza (w tytule maila Mateusz – bieg wirtualny), a dostaniesz medal oraz podziękowanie od Mateusza.

Już dziś zapisz się i biegnij z nami dla Mateusza !

Opublikuj Post w social media:

Zobacz najnowsze aktualności

Partnerzy