Zaproszenie na Biwak Harcerski

Wszystkich chętnych zapraszamy na kilkudniowy harcerski biwak do Suminy. Noclegi pod namiotami, warty, zdobywanie flagi, podchody oraz wspólne ogniska to tylko niektóre z czekających na Was trakcji.
Wakacje za pasem. Już nie długo rozpocznie się wyczekiwany przez wszystkich uczniów, czas błogiego lenistwa i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Jeżeli Wasze dzieci nie mają pomysłu jak zaplanować czas wolny, to zapraszamy do skorzystania z oferty Stowarzyszenia Sumina na Rzecz Odnowy i Rozwoju Górnego Śląska oraz 27 Drużyny Harcerskiej Pogodne Serca. „Lato z harcerzami – Biwak w Suminie” to impreza, które odbędzie się w dniach od 30 czerwca do 3 lipca. Adresowana jest do uczniów od 10 do 16 lat. W programie zostało przewidziane wiele atrakcji min: spotkania z ciekawymi ludźmi, zabawy, podchody i pląsy harcerskie oraz ogniska, patrole i warty (także nocne), zdobywanie flagi, marsz na orientację, coś pożytecznego dla przyrody, codzienne posiłki wieczorem i rano, warsztaty z udzielania pierwszej pomocy, noclegi w prawdziwych harcerskich namiotach. Uczestnicy będą przebywali pod opieką instruktorów harcerstwa, wychowawców oraz wykwalifikowanego ratownika medycznego.  Spotykać się będziemy o godzinie 16.00. Koniec jest przewidywany na godz. 9 rano, dnia następnego. Transport na biwak  oraz powrót we własnym zakresie.
Zapisów można dokonywać w Suminie u P. Sołtys Marii Wawoczny, a także w Świetlicy Integracyjnej w Nowej Wsi oraz w filiach. Wpisowe wynosi 10 zł. Konieczne jest również wypełnienie karty kwalifikacyjnej uczestnika. Liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej informacji można uzyskać pod nr 600700161 lub pod adresem biuro@sumina.pl. Zachęcamy do uczestnictwa.

Opublikuj Post w social media:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz najnowsze aktualności

Partnerzy

Scroll Up
Zmień wielkość
Wysoki kontrast