Przekaż nam swój 1 %


Rozlicz sie on-line i przekaż 1%

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że za 2017 rok nasze Stowarzyszenie pozyskało od Państwa 108 632,80 zł z tytułu 1% podatku. Pieniądze te mają już swój cel, który zaznaczyliście Państwo w zeznaniu podatkowym. W imieniu wszystkich obdarowanych jako Zarząd serdecznie dziękujemy!!!

Stowarzyszenie Sumina oczekuje na informacje o kwcie z Akcji 1% za 2018 rok. Jak co roku będziemy wspierali osoby, które uległy wypadkom, pogrążyła ich choroba, lub trwają w długoterminowej rehabilitacji. Z pewnością zaangażujemy się jak co roku we współpracę z placówkami oświatowymi, dla których to także istotne wsparcie.

Przez cały rok można też wpłacać darowizny na rzecz naszego Stowarzyszenia, które uwzględniane są przy rozliczeniu podatkowym za dany rok. Numer rachunku do wpłat BGŻ PNB Paribas 40 2030 0045 1110 0000 0218 9160

Już teraz dziękujemy w imieniu wszystkich obdarowanych.

Zarząd Stowarzyszenia

 

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Sumina ma zaszczyt poinformować, że w ramach działań zmierzających do pozyskiwania środków w ramach 1 % podatku dochodowego za 2017 r., Stowarzyszenia wspiera następujące cele szczegółowe:
– 1 % dla Viviany Laber,
– 1 % dla Julii Grzenik,

– 1 % dla Andrzeja Gaszka,
– 1 % dla Patryka Chmielowiec,
– 1 % dla Bartosza Kuźnik,

– 1 % dla Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hashimoto,
Na wyżej wskazane cele szczegółowe Stowarzyszenie przeznacza 100 % środków przekazanych przez podatników.
Ponadto Stowarzyszenie tradycyjnie wspiera placówki oświatowe w pozyskiwaniu środków z 1 % podatku dochodowego. Udział w akcji biorą:
– Przedszkole w Jejkowicach,
– ZSP Adamowice,
– SP Gaszowice,
– ZSP Lyski,
– ZSP Szczerbice,
– SP Czernica.
Ponadto informujemy, że jest również możliwość przekazania środków na statutową działalność Stowarzyszenia Sumina, wtedy w deklaracji podatkowej wpisujecie Państwo, jedynie nr KRS Stowarzyszenia 0000257288.

Już teraz dziękujemy w imieniu wszystkich obdarowanych

Zarząd Stowarzyszenia

Opublikuj Post w social media:

Zobacz najnowsze aktualności

Partnerzy