Podsumowanie projektu Działaj Lokalnie

Kolejna edycja Działaj Lokalnie już za nami. W środowy wieczór 23 marca, w gościnnych progach gospodarstwa agroturystycznego „Sioło” w Gaszowicach uczestnicy i organizatorzy spotkali się na ostatnim, podsumowującym projekt spotkaniu. Zgromadzili się wszyscy grantobiorcy oraz Koordynatorzy projektu z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika. Podczas spotkania był czas na zaprezentowanie owoców realizowanych projektów.

Stowarzyszenie Sumina na Rzecz Odnowy i Rozwoju Górnego Śląska, reprezentowane przez Przewodniczącego Zarządu Adama Wawocznego i Koordynatora Stowarzyszenia Tomasza Doleżycha, prezentowało wydaną w ramach Działaj Lokalnie płytę CD z przebojami nagranymi przez młodych i utalentowanych mieszkańców Gaszowic.

Utwory, które przez cały czas delikatnie sączyły się z głośników, stanowiły doskonałe tło do rozmów o osiągnięciach, trudnościach i dalszych planach organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na naszym obszarze.

Na zakończenie spotkania, nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia.

Koordynator

Opublikuj Post w social media:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz najnowsze aktualności

Zbiórka dla Mateusza

W ubiegłą niedzielę (tj. 15 września) podczas finałowego meczu żużlowego na Stadionie Miejskim W Rybniku zorganizowana została zbiórka publiczna na pomoc w leczeniu, rehabilitacji i

Czytaj więcej »

Partnerzy

Scroll Up
Zmień wielkość
Wysoki kontrast