Mikołaj przybył do Suminy już po raz piętnasty

W tym roku Św. Mikołaj przybył do Suminy 9 grudnia konnym zaprzęgiem w towarzystwie dwóch małych aniołków oraz dwóch kolejnych, które przybyły konno. W mroźne i białe od śniegu popołudnie blisko 120 dzieci w wieku od 1 do 10 lat zgromadziło się wraz ze swoimi rodzinami w gościnnych progach Restauracji TAAKA RYBA w Suminie.  Muzycznym akompaniamentem i śpiewem kolęd oraz pastorałek świąteczny nastrój nadawał zespół instrumentalno-muzyczny Animus z Suminy.

Pani Sołtys Maria Wawoczny już po raz 15 powitała wszystkich na tym dorocznym spotkaniu. W szczególny sposób zwróciła się do Św. Mikołaja, podkreślając, że sumińskie dzieci były w tym roku bardzo grzeczne, dlatego prosi dla nich wszystkich o wspaniałe prezenty.
Radości dzieci nie było końca, kiedy słyszały swoje imiona i nazwiska wywoływane po odbiór paczek. Każde dziecko miało też możliwość zrobienia pamiątkowej fotografii z Mikołajem.

Tegoroczna impreza mikołajowa nie odbyłaby się, gdyby nie hojność głównych sponsorów: Stowarzyszenia SUMINA oraz Rady Sołeckiej. Podziękowania za wsparcie finansowe należą się również Stowarzyszeniu Rodzina z Suminy, a także Panu Dawidowi Koczy za zaproszenie do swojego domu przyjęć.

Opublikuj Post w social media:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz najnowsze aktualności

Zbiórka dla Mateusza

W ubiegłą niedzielę (tj. 15 września) podczas finałowego meczu żużlowego na Stadionie Miejskim W Rybniku zorganizowana została zbiórka publiczna na pomoc w leczeniu, rehabilitacji i

Czytaj więcej »

Partnerzy

Scroll Up
Zmień wielkość
Wysoki kontrast