Tak ONI śpiewają – przesłuchania konkursowe

Zakończono nabór uczestników do konkursu wokalnego “Tak Oni śpiewają – czyli przeboje młodego pokolenia” organizowanego dla Gminy Gaszowice przez Stowarzyszenie SUMINA w ramach programu Działaj Lokalnie VII za pośrednictwem CRiS w Rybniku.

Do udziału w konkursie zgłosiło się po wstępnych eliminacjach 27 uczestników ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjum Gminy Gaszowice.

Uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności wokalne przed komisją konkursową, która wyłoni grupę finalistów. Przesłuchania odbędą się w Ośrodku Kultury Zameczek w Czernicy w dniu 23 listopada br. o godz. 18.00 (należy być co najmniej 15 min przed rozpoczęciem przesłuchania).

Przypominam, że osoby, które do chwili obecnej nie przekazały płyty CD z podkładem muzycznym powinny to uczynić do 15 listopada pozostawiając w kawiarni OKiS Gaszowice w opisanej kopercie (imię i nazwisko uczestnika, tytuł utworu oraz imię i nazwisko wykonawcy oryginału).

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie SUMINA na rzecz Odnowy i Rozwoju Górnego Śląska dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Opublikuj Post w social media:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz najnowsze aktualności

Zbiórka dla Mateusza

W ubiegłą niedzielę (tj. 15 września) podczas finałowego meczu żużlowego na Stadionie Miejskim W Rybniku zorganizowana została zbiórka publiczna na pomoc w leczeniu, rehabilitacji i

Czytaj więcej »

Partnerzy

Scroll Up
Zmień wielkość
Wysoki kontrast