Kolejny raz Stowarzyszenie Sumina zostało organem prowadzącym Świetlicę Profilaktyczno – Integracyjną w Gaszowicach wraz z filiami

Od 13 stycznia br. wznowiono działalność Świetlicy Profilaktyczno-Integracyjnej w Gaszowicach z filiami w Czernicy, Piecach, Szczerbicach i Łukowie Śląskim. Informacje, ogłoszenia, a także biezącą działalność Świetlicy można na bieżąco śledzić poprzez stronę www.komisja.gaszowice.pl.

W 2014 roku Świetlica prowadzona jest przez Stowarzyszenie Sumina na rzecz Odnowy i Rozwoju Górnego Śląska, które jako jedyne wystartowało w konkursie ogłoszonym przez Gminę Gaszowice na realizację tego zadania publicznego.

W dniu 3 stycznia Gmina Gaszowice i Stowarzyszenie SUMINA podpisały umowę dotacji na zadanie pt. „Organizacja i prowadzenie Świetlicy Profilaktyczno – Integracyjnej w Gaszowicach w 2014 roku” wartości 100.000,00 zł.

W tym roku wszystkich uczestników zajęć świetlicowych czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Zapisy do świetlic przyjmują wychowawcy w poszczególnych filiach.

ZAPRASZAMY

 

Działanie realizowane przez Stowarzyszenie SUMINA na rzecz Odnowy i Rozwoju Górnego Śląska w ramach zadania publicznego pt. „Organizacja i prowadzenie Świetlicy Profilaktyczno – Integracyjnej w Gaszowicach w 2014 roku” zleconego w drodze konkursu przez Gminę Gaszowice.

Opublikuj Post w social media:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz najnowsze aktualności

Zbiórka dla Mateusza

W ubiegłą niedzielę (tj. 15 września) podczas finałowego meczu żużlowego na Stadionie Miejskim W Rybniku zorganizowana została zbiórka publiczna na pomoc w leczeniu, rehabilitacji i

Czytaj więcej »

Partnerzy

Scroll Up
Zmień wielkość
Wysoki kontrast