Impreza Andrzejkowa w gimnazjum

To była SUUUUPER MEGA IMPREZA ANDRZEJKOWA !!! Tak mówili po godzinie 21.00 organizatorzy, czyli my. Najbardziej odjechana zabawa dla młodzieży jaką kiedykolwiek udało nam się zorganizować. Byliście świetni!

Warto robić dla Was imprezy. Mamy nadzieję, że Wam też się podobało. Myslimy, że tak właśnie było obserwując te zakręcone figury akrobatyczne jakie wywijaliście na parkiecie do muzy naszego DJ Sebastiana. Prawda, że był świetny? Na imprezie zaśpiewali dla nas laureacji konkursu JAK MY ŚPIEWAMY – CZYLI PRZEBOJE MŁODEGO POKOLENIA: Michał Burda, – zwycięzca całego konkursu, Anita Adamiec, Agnieszka Stosz, Justyna Palarz. Niestety nie udało się dojechać Martynie Oczadły oraz Kasi Marcol i Magdzie Procek, które pozdrawiamy.  Cała wspaniała siódemka kończy właśnie nagranie swojej pierwszej płyty. Ukaże się ona niebawem. Odwiedzając naszą stronę dowiecie się o tym jako pierwsi. Głosując w naszej specjalnej sondzie możecie przekonać nas jeszcze bardziej, że się Wam podobało i że chcecie kolejnych imprez. Zapraszamy do korzystania z innych naszych propozycji. Czasem można nawet sporo wygrać.

Pozdrawiają Was gorąco organizatorzy, a szczególnie ci z nas, którzy bezinteresownie poświecili swój czas: Marysia, Justyna, Olek, Paweł, Piotr no i ja Adam, który od czasu do czasu mówiłem coś do mikrofonu.

Gorące podziękowania dla całego Gimnazjum i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego za pomoc w organizacji imprezy oraz nauczycielom za udział. Jak macie jakieś pytania to piszcie na adres biuro@sumina.pl.

Opublikuj Post w social media:

Zobacz najnowsze aktualności

Partnerzy