I RAJD ROWEROWY

Dnia 12 lipca 2008 r. wyjechaliśmy na trasę I Rajdu Rowerowego. O godz. 9 zebraliśmy się na ulicy Dworcowej gdzie po uzgodnieniu trasy i zabezpieczeniu uczestników wycieczki w mapy i elementy odblaskowe ruszyliśmy w trasę.

Po dotarciu na ul. Polną gdzie dołączyli jeszcze uczestnicy wycieczki skierowaliśmy się w stronę stawów na Kamionkach, a później Dzimierza skąd ścieżkami rowerowymi dojechaliśmy do Adamowic. W Adamowicach państwo Widenka przyjęli nas na postój. Po dłuższej przerwie, podczas której uzupełniliśmy płyny kontynuowaliśmy jazdę w kierunku kąpieliska w Szymocicach. Kolejnym punktem wyjazdu był postój w Nędzy. Tam ponownie zatrzymaliśmy się aby tym razem nasi najmłodsi mogli zasmakować w lodach, a wszyscy uczestnicy w chłodnych napojach. Po uraczeniu swoich żołądków ruszyliśmy dalej aby przez Górki Śląskie powrócić do Suminy. Przyjazne warunki atmosferyczne, trasa oraz tempo jazdy dostosowane do wszystkich uczestników sprawiły, iż w dobrych humorach i w pełni sił uczestniczyliśmy w ognisku.

Opublikuj Post w social media:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Zobacz najnowsze aktualności

Zbiórka dla Mateusza

W ubiegłą niedzielę (tj. 15 września) podczas finałowego meczu żużlowego na Stadionie Miejskim W Rybniku zorganizowana została zbiórka publiczna na pomoc w leczeniu, rehabilitacji i

Czytaj więcej »

Partnerzy

Scroll Up
Zmień wielkość
Wysoki kontrast